4 Niedziela Zwykła 29.01.17

W czwartek (02.02), w czterdzieści dni po Bożym Narodzeniu będziemy przeżywać Święto Ofiarowania Pańskiego, zwanego inaczej Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Zapraszamy na msze św. w naszym kościele w porządku niedzielnym oprócz mszy św. o godz. 10.30 Podczas każdej mszy św. będą poświęcane świece. Jest to dzień modlitwy w intencji osób konsekrowanych, poświęconych Panu Bogu. Modlimy się w intencji sióstr Miłosierdzia Bożego, oraz za powołanych z naszej parafii poświęcili swoje życie służbie Bogu i Kościołowi oraz o nowe powołania z naszej parafii. Ofiary składane w tym dniu przeznaczone są na zakony klauzurowe; S. Karmelitanki albo S. Benedyktynki

W tym tygodniu pierwszy czwartek , piątek i sobota . Spowiedź pierwszopiątkowa rano od godz. 6.30 i po południu od godz. 16:00, o godz. 16:30 msza św. dla dzieci i młodzieży. W Piątek zapraszamy na mszę wotywną o NSPJ a w sobotę i o Niep. Sercu NMP o godz. 6.30.

Dziękujemy Panu Adamowi Kaczmarowi za instalację nowego oświetlenie obrazu Matki Bożej.

Zakończyły się ferie zimowe i powracamy do zwykłego porządku mszy świętych rano.

W sobotę 11 lutego, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, będziemy po raz kolejny będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego. W tym roku modlitwom w intencji chorych będzie przewodniczył Ks Abp Adam Szal. Zapraszamy na mszę o godz.