25. Niedziela Zwykła 24.09.2017 r.

 1. Dziś o godz. 15.00 w godzinie miłosierdzia zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia w kaplicy Grobu Pańskiego, a bezpośrednio po niej Msza św.
 2. W sobotę wieczorną Mszą św. rozpoczniemy MISJE PARAFIALNE. Ich tematem jest hasło obecnego roku duszpasterskiego „Idźcie i głoście”. Rozważania i nabożeństwa będą prowadzić ks. Dr Antoni Michno i ks. Jacek Michno. W niedzielę kazania misyjne związane z tematem „W życiu dróg wiele jest ..”. Kilka wskazówek dla poszukujących drogi. Program Misji jest dostępny na stronie internetowej parafii. O godz. 15.00 zapraszamy na procesje różańcową do pięciu ołtarzy. W ten uroczysty sposób rozpoczniemy nabożeństwa październikowe.
 3. Zapraszamy do udziału w modlitwie „Różaniec do granic”. Nasza parafia i dekanat jest przydzielony do przygranicznej parafii Leszno k/ Medyki. Zapisy w sklepiku. Wyjazd autokarem w sobotę (07.10) o godz. 9.00.
 4. Dziś zbiórka do puszek organizowana przez szkolne koło CARITAS ZSZ im Jana III Sobieskiego na pomoc na leczenie i rehabilitację byłej uczennicy Wioli Duszy.
 5. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na remont Bazyliki. Suma ofiar indywidualnych wyniosła 1150 zł.
 6. Po mszy św. ministranci rozprowadzają prasę katolicką. Zapraszamy do lektury.
 • poniedziałek; Bł. Władysława z Gielniowa,
 • środa; Św. Wincentego a Paulo założyciela Sióstr Miłosierdzia,
 • czwartek; Św. Wacława
 • piątek; święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,
 • sobota; św. Hieronima.