Niedziela Świętej Rodziny – 31.12.2017

 1. Dziś  ostatni dzień 2017 roku. O godz. 15.00. zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne na zakończenie roku, które rozpoczniemy nieszporami. Dziś usłyszymy głos naszego największego i najstarszego dzwonu Sylwestra.
 2. Ubiegły rok w naszej parafii w liczbach ; chrzty 119, 106; pogrzeby 107śluby;60; 52 ; Bierzmowanie 95; 109; I Komunia i Spowiedź 119 dzieci.  Rozdano w Bazylice  ok. 250 000; a całej parafii ok. 327 tys. Komunii Św. 
 3. Jutro Nowy Rok, Uroczystość Bożej Rodzicielki. Porządek mszy św. niedzielny.
 4. W czwartek w MOK o godz. 17.00 nasz przeworski, amatorski teatr działający przy miejskiej bibliotece  wystawi premierę sztuki pt” Ania i Abercjusz”.
 5. W I piątek  przed południem komunia św chorych a popołudniu spowiedź od godz. 16.00
 6. W sobotę Uroczystość objawienia PańskiegoTrzech Króli. Na każdej mszy św. poświęcenie kredy i  kadzidła. Można je nabyć w sklepiku. Ofiary są przeznaczone na cele misyjne Kościoła. W uroczystość trzech Króli zapraszamy wszystkie grupy działające przy naszej Parafii na spotkanie opłatkowe, które rozpoczniemy mszą św. o godz. 15.00, a następnie przenosimy się na łamanie opłatkiem i wspólne kolędowanie do Sali konferencyjnej w budynku Urzędu Miasta i Starostwa.
 7. W przyszłą niedzielę  mszą św. o godz. 15.00 rozpocznie się spotkanie opłatkowe dla grupy pielgrzymkowej Św. Rafała.
 8. Wizyta duszpasterska na ul:
  Wtorek:  Dobra, Łąkowa, Armii Krajowej, Dynowska i domy prywatne przy ul Tysiąclecia.
  Środa: Gorliczyńska, Lubomirskich.
  Czwartek: Kołłątaja, 3 Maja, Staszica i Królowej Jadwigi.
  Początek od godz. 16.00