2 Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2018

  1. Dziś zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym o godz. 15.00.
  2. Od poniedziałku zapraszamy na katechezy przedmałżeńskie. Spotkania będą w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00 (po wieczornej mszy św.)
  3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź z tej okazji w czwartek wieczorem, w piątek podczas rannych mszy i po południu od godz. 16:00
  4. Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o 16.30 po niej obrzęd Komunii Św. W piątek o 17. 00 ogólna, a o 19;00 dla młodzieży.
  5. Młodzież z naszej parafii zachęcamy do udziału w Spotkaniu Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Radymnie. Spotkanie organizacyjne będzie w piątek po drodze krzyżowej dla młodzieży. Zapisy trwają do 08 marca.
  6. Dyrekcja SP 3 w Przeworsku zaprasza na otwarte zajęcia dla dzieci w dniu 08 marca (czwartek) w godz. od 17.00 do 18.00 oraz do zapisu dzieci do oddziału przygotowania przedszkolnego i I klasy szkoły podstawowej.
  7. W przyszłą niedzielę (04.03) odbędzie się IV edycja Biegu pamięci Barci Cieślów w godz. od 13.00 do 15.30. Trasa biegu prowadzi od domu rodzinnego Cieślów w Studzianie, ul. Witosa, Żytnią, Wiejską Wojska Polskiego, Gimnazjalną do Rynku. Organizatorzy proszą, aby nie parkować samochodów na trasie biegu i w obrębie Rynku.
  8. Dziś zbiórka do puszek na potrzeby ubogim z naszej parafii. Mamy okazję do realizacji wielkopostnej jałmużny.
  9. Dobrym postanowienie wielkopostnym jest pogłębianie wiary przez czytelnictwo prasy katolickiej. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.