2 Niedziela Wielkanocna – 8.04.2018

  1. Dziś po południu o godz. 15.00 nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego, a po nim msza św.   
  2. W Polsce istnieje możliwość codziennego  zyskania odpustu zupełnego za odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego wobec Najświętszego Sakramentu. Chorzy mogą zyskać odpust poza kościołem.
  3. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesiona z niedzieli Palmowej. Zachęcamy do udziału w duchowej adopcji dziecka poczętego. Deklaracje są wyłożone na bocznych ołtarzach i można je złożyć podczas mszy wieczornej w poniedziałek.
  4. W poniedziałek o godz. 16.30 zapraszamy na próbę dzieci I komunijnych z grupy mającej komunię o godz. 10.30 (klasy A B F SP nr 2), a we wtorek również o 16.30, grupę mającą Uroczystość I Komunii o godz. 12.00. (klasy C D E i dzieci z Chałupek).
  5. W poniedziałek i wtorek zapraszamy na spotkania kandydatów do bierzmowania.
  6. W środę po mszy św. zapraszamy na spotkanie rodziców z Trójek Klasowych dzieci klas IV, mających rocznicę I Komunii Św. (20.05. godz. 10.30.)
  7. Dziś po mszy św. zbiórka do puszek z okazji Tygodnia Miłosierdzia.
  8. W przyszłą niedzielę, III Niedzielę Wielkanocną, będziemy przeżywać naszą patronalną Uroczystość Grobu Pańskiego. Godna podziwu była postawa parafian i wiernych z okolic, podczas nawiedzenia Grobu w Wielka Sobotę. W przyszłą Niedziele koncentrujemy się na Pustym Grobie, który przypomina nam o Zmartwychwstaniu, podobnie jak znak Całunu Turyńskiego. O godz. 15.00 będzie procesja rezurekcyjna  a po niej msza św. Zapraszamy do nawiedzenia kaplicy Grobu i spotkania z Chrystusem Zmartwychwstałym obecnym w Eucharystii. 
  9. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.