8 Niedziela Zwykła – 27.05.2018

  1. Dziś przeżywamy uroczystość Trójcy św. O godzinie 15.00 zapraszamy na koncert pieśni maryjnych w wykonaniu chóru z Nowosielec zamiast nabożeństwa majowego.
  2. We czwartek Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej. W tym roku Msza święta dla przeworskich parafii będzie w kościele Św. Barbary o godz. 9.30. Po niej wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Trasa procesji będzie prowadzić przez rynek do kościoła naszej Bazyliki. Przy ołtarzu na rynku kazanie.  Akcja Katolicka naszej parafii przygotowuje ołtarz przy Banku Spółdzielczym na ul. Piłsudskiego a Domowy Kościół na rogu ul. Piłsudskiego i Kościelnej. Niech udział w Mszy świętej i procesji będzie, świadectwem naszej głębokiej wiary i miłości do Jezusa, który pozostał z nami w Najświętszym Sakramencie. W tym dniu nie będzie Mszy świętej o godzinie 10.30. Pozostałe Msze święte według porządku niedzielnego. Zapraszamy rodziców, aby dzieci wielbiły Boga sypaniem kwiatów dzwonieniem dzwoneczkami. Na zakończenie procesji  odezwie się nasz szczęśliwy, staruszek dzwon SYLWESTER.
  3. W Boże Ciało wyjazd na koncert „Jednego serca ,jednego ducha” w Rzeszowie spod MDK o godz. 18.00. Zgłoszenia w zakrystii lub do Ks. Pawła.
  4. W piątek dyspensa ks Abpa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  5. Zapraszamy do udziału w wieczornych Mszach św. w oktawie Bożego Ciała połączonych z procesją eucharystyczną, a dzieci do sypania kwiatów.   
  6. Msza św. o urodzaje w następną niedziele (3.06) w Wojciechówce o godz. 16.00