23 Niedziela Zwykła – 9.09.2018

  1. W piątek Święto Podwyższenia Krzyża. Św. W sobotę, wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. 
  2. Od jutra rozpoczynamy Tydzień Wychowania. W naszej parafii rozpoczynamy w tym tygodniu pracę formacyjną z dziećmi i młodzieżą. W związku z tym, zapraszamy na spotkania codziennie na godzinę 1800: 
  • Poniedziałek Zapraszamy rodziców i  kandydatów do bierzmowania kl. VI SP
  • Wtorek Zapraszamy rodziców  i kandydatów do bierzmowania kl. VII SP
  •  Środa Zapraszamy rodziców i kandydatów do bierzmowania kl. VIII SP i III kl. Gimnazjum. Jest to bardzo ważne spotkanie bo, w tym roku obie te grupy otrzymają sakrament bierzmowania
  • Czwartek  Zapraszamy  członków Domowego Kościoła Akcji katolickiej. Animatorów przygotowujących młodzież do bierzmowania. Po mszy św. animatorów zapraszamy na spotkanie na plebanii.
  •   Piątek Zapraszamy kandydatów, ministrantów, lektorów scholę dziecięcą i  młodzieżowa oraz dzieci i młodzież  oazową.

3. W czwartek 13 września, po mszy św. będzie odmawiany fatimski różaniec z procesją wokół bazyliki. Zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie.

4. Od tego tygodnia ulegają zmianie godziny otwarcia kancelarii parafialnej. Teraz będzie czynna w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku od godz. 16.00 do 17. 30. Do południa kancelaria będzie czynna tylko w poniedziałek od godz. 9.00 do 10.00. – oprócz świąt kościelnych i I piątku miesiąca. Wyjątkowe zdarzenia np. pogrzeby, prosimy załatwiać na bieżąco w zakrystii,  czasie mszy św.