3 Niedziela Zwykła – 27.01.2019

  1. W sobotę (02.02), w czterdzieści dni po Bożym Narodzeniu będziemy przeżywać Święto Ofiarowania Pańskiego, zwanego inaczej Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Zapraszamy na msze św. w naszym kościele w porządku niedzielnym oprócz mszy św. o godz. 10.30. Podczas każdej mszy św. będą poświęcane świece. Jest to dzień modlitwy w intencji osób konsekrowanych, poświęconych Panu Bogu. Modlimy się w intencji sióstr Miłosierdzia Bożego, oraz za powołanych z naszej parafii poświęcili swoje życie służbie Bogu i Kościołowi oraz o nowe powołania z naszej parafii. Ofiary składane w tym dniu przeznaczone są na zakony klauzurowe; S. Karmelitanki albo S. Benedyktynki.
  2. Podczas mszy św. o godz. 18.30 modlić się będziemy w intencji przeworskich pszczelarzy, którzy ofiarowali wosk na  paschał dla naszej bazyliki.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota. W piątek zapraszamy na spowiedz podczas porannych mszy oraz popołudniu od godz. 16.00.
  4. Bóg zapłać za ofiary na prace przy bazylice składane w ostatnią niedzielę. Suma ofiar indywidualnych wyniosła 2920 zł.