31 Niedziela Zwykła – 03.11.2019

  1. Dziś o godz.15.00 zmiana tajemnic różańcowych oraz nabożeństwo wypominkowe połączone z koronką do Miłosierdzia Bożego.

  2. Nabożeństwa wypominkowe codziennie o godz. 17.00. Kartki wypominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach.

  3. W przyszły poniedziałek Święto Niepodległości. Centralne uroczystości dla Przeworska z udziałem Władz Miejskich i Powiatowych odbędą się w naszej Bazylice o godz. 9.15.. Zachęcamy do licznego udziału w tej mszy św., aby dziękować Panu Bogu za dar wolności i za ofiarę życia przodków złożoną na ołtarzu Ojczyzny. Po mszy św. dalsza część świętowania odbędzie się przy ratuszu. Pozostałe msze św. w tym dniu, będą w porządku dnia powszedniego.

  4. Zachęcamy do dekorowania domów i mieszkań flagami narodowymi.

  5. Kwesta Akcji Katolickiej na cmentarzu w uroczystość Wszystkich Świętych wyniosła 4106 zł .

  6. W dniach od 22 do 28 marca 2020 r. zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej. Jest to bardzo dogodny termin, ze względu na porę roku. Jest tam wiosna w pełni i przyjemna temperatura oraz nie ma wielkich tłumów pielgrzymów. Koszt wyjazdu 430 USD i 1600 zł, czyli ok 3 200 zł Wyjazd z Warszawy Okęcie. Zgłoszenia przyjmujemy do końca listopada w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej. Dokładny program znajduje się na stronie internetowej naszej Parafii.

  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.