Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – 2. Niedziela Adwentu 08.12.2019

  1. W najbliższą sobotę o godz. 17.30 sakrament Ducha św. otrzyma młodzież klas VIII . Bierzmowania udzieli Abp Adam Szal.
  2. Spowiedź dla młodzieży, rodziców, rodziny i świadków w ciągu tygodnia podczas nabożeństw i w piątek od godz. 17.00.
  3. Zwieńczeniem czasu adwentu jest spowiedź. Parafialna spowiedź adwentowa będzie w sobotę 21.XII.
  4. Do chorych, którzy nie są objęci opieka duszpasterską w pierwsze piątki udamy się w poniedziałek 23 grudnia przed południem. Prosimy o zgłoszenia w zakrystii, bądź w kancelarii.
  5. Zapraszamy na RORATY o godz. 6.30.
  6. W sklepiku są do nabycia świece wigilijne w cenie 6 zł.
  7. Dziś zbiórka do puszek na pomoc Kościołom na Wschodzie. Ponieważ gościmy ks Łukasza CHRUNIKA, który pracuje w Irkucku, mamy możliwość bezpośredniej pomocy w jego duszpasterskiej pracy na dalekiej Syberii.
  8. Grupa charytatywna naszej Parafii prosi o dalsze wspieranie akcji”Makulatura na Misje” punkty składania makulatury znajdują się przy ul. Sienkiewicza oraz Stepkiewicza na parkingu obok Policji. Z makulatury sfinansowano już budowę 27 studni w Afryce ( Ostatnio w Republice. Środkowej Afryki).
  9. Burmistrz m. Przeworsk zaprasza do udziału w zajęciach Dziennego Domu Senior plus. Dom jest przeznaczony dla osób z naszego miasta, które ukończyły 60 lat i nie są aktywne zawodowo. Szczegółowe informacje można uzyskać w MOPS do 19 grudnia br.