1. Niedziela Wielkiego Postu 01.03 2020 r.

  1. Dziś po południu zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00. Po nabożeństwie msza św. bez homilii.
  2. O godz. 17,30 zapraszamy młodzież na katechezy przedmałżeńskie
  3. W przyszłą niedzielę W niedzielę 8 marca będziemy gościć w naszej parafii świeckiego promotora kultu bł.ks.Jerzego Popiełuszki-p.Mateusza Gawrońskiego,który poprzez słowo świadectwa przybliży jego duchowe dziedzictwo.W tym dniu w naszym kościele będzie też piękna wystawa o ks.Jerzym.Przy wyjściu z kościoła będzie można nabyć oryginalne nagrania homilii męczennika naszych czasów.
  4. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: w czwartek; dla dzieci o godz. 16.30.w piątek; parafialna o godz. 17.00, dla młodzieży o godz. 19.00, a po drodze Krzyżowej spotkanie w Domu Św. Józefa dla młodzieży udającej się na SMAP w Błażowej. Zapisy do 06 marca.
  5. W najbliższą sobotę, w Miejskim Domu Kultury artyści Opery Śląskiej i Piwnicy pod Baranami wykonają największe przeboje operetkowe i nie tylko. Bilety do nabycia w kasie domu kultury.
  6. Miejska droga Krzyżowa będzie w piątek 27 marca , przed V Niedzielą W. Postu. Zwyczajowo początek u OO Bernardynów po wieczornej mszy św, a zakończenie w Kaplicy Bożego Grobu w bazylice.