2. Niedziela Wielkiego Postu 08.03 2020 r.

1. Dziś po południu zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00. Po nabożeństwie msza św. bez homilii. Dziś Dzień Kobiet, pamiętajmy o Paniach także w modlitwie.

2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania; wtorek zapraszamy klasy VII, a środę klasy VI (Spotkanie dla klas VI zostało odwołane.).

3. W czwartek po wieczornej mszy św. spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów do Ziemi Świętej.

4. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: w czwartek dla dzieci o godz. 16.30, w piątek parafialna o godz. 17.00, dla młodzieży o godz. 19.00.

5. W sobotę o godz. 10.00 zapraszamy na Studium Biblijne, które prowadzi ks Prof Stanisław Haręzga.

6.Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Jarosławiu rozpoczyna rekrutację młodzieży do I klasy . Szczegóły na plakatach i stronie internetowej szkoły.

7.Bractwo Św. Jakuba zaprasza na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Rozpoczęcie Mszą Świętą w dniu 20 marca o godzinie 20:00. Więcej informacji na stronie internetowej Bractwa.

8.Młodzież zapraszamy na katechezy przedmałżeńskie w każdą niedzielę W. Postu o godz. 17.30

Od dziś w bazylice prezentujemy wystawę poświęconą bł. Ks Jerzemu Popiełuszko. Gościmy także Pana Mateusza Gawrońskiego promotora kultu bł. Jerzego ,którego prosimy o świadectwo. Przy wyjściu z kościoła będzie można nabyć oryginalne nagrania homilii „męczennika naszych czasów.”

Przy wyjściu głównym z bazyliki oraz w sklepiku, są do nabycia paschaliki 7 zł oraz baranki wielkanocne 5zł, które jak co roku rozprowadza CARITAS .