7. Niedziela Wniebowstąpienie 24.05.2020r.

  1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 15.00 zapraszamy na Nowennę Przed Zesłaniem Ducha Świętego i nabożeństwo majowe. To nabożeństwo będzie w ciągu tygodnia o godz. 18.00 a po nim Msza św..
  2. W tym tygodniu zachęcamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi z okazji odpustu parafialnego podczas mszy św. Nie było w tym roku spowiedzi parafialnej z okazji świąt paschalnych. Niech uroczystość odpustowa będzie kolejną mobilizacją do spełnienia przykazania kościelnego, aby w okresie wielkanocnym wyspowiadać się i przyjąć Komunię św.
  3. W przyszłą sobotę, w Wigilię Zesłania Ducha Św. zapraszamy na Czuwanie Młodych CREATOR, które przygotowała Diakonia muzyczna naszej Parafii. Szczególnie zapraszamy młodzież, która w tym roku szkolnym była u bierzmowania, kandydatów do bierzmowania z klas Vi i VII. Prosimy rodziców, aby przypomnieć o tym swoim dzieciom. Zapraszamy także członków grup i stowarzyszeń oraz wszystkich parafian.
  4. W przyszła niedziele Odpust w naszej parafii. Kazania będzie głosił Ks. dr Józef Trela, kanclerz Kurii Metropolitalnej w Przemyślu.
  5. Na spotkaniu z rodzicami zostały ustalone terminy Komunii Świętej w naszej parafii. Będzie ona w sobotę 20 i 27 czerwca o godz. 10.30 i 12.00. Dzieci będą szły w ramach swoich klas. Komunia Św w Studzianie będzie w niedzielę 28 czerwca o godz. 11.30. Wcześniej dzieci przeżyją swoją pierwszą w życiu spowiedź.
  6. Uczestnicy katechez przedmałżeńskich, które zostały przerwane z powodu epidemii, proszone są o kontakt z ks. Dr Tomaszem Hryniakiem.
  7. We wtorek Dzień Matki, pamiętamy o naszych kochanych Matkach.