Księga Gości

Witaj Gościu. Dziękujemy Ci za odwiedzenie naszej strony. Tutaj możesz zostawić ślad po sobie.

25 odpowiedźi

 1. Witam gorąco. Strona parafii jest bardzo pięknie i przejrzyście skonstruowana. Można się z niej bardzo dużo dowiedzieć na temat życia parafii. Serdecznie pozdrawiam :)

 2. Piękne miejsce, w które trafiłem zupełnie nie planując i przypadkiem, ze względu na to, że cukier mi spadł w czasie trasy. Najwyraźniej tak miało być.

 3. Poszukuję tradycyjnego (papierowego) przewodnika po tej pięknej świątyni albo albumu. Może być Przewodnik po Przeworsku.

 4. Szczęść Boże!
  W zakładce „Historia”, w opisie kościoła, jest błąd ortograficzny w zdaniu: „W XVII w. dobudowano do kościoła 40 metrową wysoką wierzę.”
  Myślę, że warto to poprawić. :-)
  Pozdrawiam serdecznie
  Rafał

 5. Pozdrawiam serdecznie wszystkich parafian. Uwielbiam naszą parafę, chodzę do kościoła każdej niedzieli. Nasi księża są wspaniali, uwielbiam każdego z nich. Szczególnie… a zresztą, nie można nikogo wyróżniać :)

 6. Nawiązując do kazania z ostatnich Gorzkich Żali ( 22.03.2015 ) o znieważaniu wizerunków Matki Bożej, trzeba przypomnieć wydarzenie jakie miało miejsce w przeworskiej cukrowni we wczesnych latach komunistycznych. Wtedy obraz Matki B. , który znajdował się na ścianie budynku produkcyjnego został zdjęty przez 2 pracowników i wrzucony do kanału. Odnaleziony tam po pewnym czasie został przeniesiony do kościoła parafialnego. Później – w czasach III RP, na 100 lecie cukrowni – powrócił z honorami do zakładu , gdzie pozostaje do dziś . (obecnie na budynku administracyjnym )
  Dobrze by było dokładniej zapoznać się z tą historią dopóki żyją ludzie , którzy pamiętają tamte czasy i znają więcej szczegółów dot. tego zdarzenia (….).

 7. : Prosze o modlitwe, aby wszystkie okoliczności szczęśliwie się ułożyły, aby Romek przyjął Chrzest Święty,spowiedż świetą,Komunię Święta,namaszczenie chorych, aby pojal co to jest piekło ,sumienie, abym spotkała się z Romkiem i aby jak najszybciej ożenił się ze mną. O wieczny odpoczynek dla Broni,Bronisława,Zofii,Teodora,Krysi,Wiktora,Wiktorii, Leokadii i jej męża,sąsiadów,KS.Jana,o.Benedykta, Bóg zapłac za modlitwe

 8. Bardzo ładna strona ukazująca piękno naszej Bazyliki.Fajnie by było gdyby np w zakładce ogłoszeń pojawiły sie intencje mszalne kiedy będą Msze Św odprawiane i w czyjej intencji.

 9. I would like to e-mail the pastor of Parafia Ducha Swientego in Przeworsk. Could you please help me?
  My family plans to visit the church in June 2015. We are looking to bring my mother’s ashes back to this church
  where she was baptized. Any help would be greatly appreciated.
  Thank you,
  Margret Smith

 10. Przepiękny jest ten nasz Kościół ! Strona super.
  Jednego mi jednak brakuje. Otóż dobrze by było aby w galerii pod kazdym zdjęciem znalazło się kilka słów komentarza co dany obraz lub figura przedstawia. Ale i tak jest OK

 11. Wielkie dzięki Ks. Proboszczowi za zmianę strony internetowej mojej parafii , a P. Michałowi za stworzenie jej .
  Jest naprawdę wspaniała .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *